X
تبليغات

تصویر ثابت

پوشاندن مداوم مژه‌ها با ریمل
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات ارایشی

بازدید : 15
يکشنبه 25 اسفند 1398 زمان : 15:51

باورتان نمیشود که ریمل هم قادر است منجر به خطر افتادن سلامتتان شود؟ بهتر میباشد نگاهی به‌این پرسش و جواب‌ها بیندازید.

بهترين مارك ريمل

پوشاندن مداوم مژه‌ها با ریمل، جلوی پرورش مطلوب آنها‌را می گیرد. ضمن اینکه مواد جان دار در ریمل میتوانند سبب کم آب و آسیب پذیر‌شدن مژه‌ها هم شوند.

1 - در شرایطی‌که قرار باشد هر روز از ریمل استعمال نمایید، ریمل‌های ضدآب مطلوب‌خیس می باشند یا این که عادی؟

عادی. ریمل‌های ضدآب، مشقت بار‌خیس از ریمل‌های عادی از روی مژه‌ها تمیز می شوند و معمولا هنگام منزه‌ كردن‌ آنان، تنی چند از مژه‌ها هم كنده میشود. به همین برهان و برای پیشگیری از جراحت‌دیدن مژه‌ها، به کارگیری از ریمل‌های عادی را به شما سفارش میکنیم.

به کارگیری از ریمل‌های ضدآب می بایست به یک کدام از دو توشه در سال، آن هم برای کمپانی در مراسم یا این که ضیافت‌هایی که به استعمال از اسباب و اثاث پیرایش ماندگارتر نیاز میباشد، محدود شود.

2 - برای پرتر نشان دادن مژه‌ها، به کارگیری از ریمل بهتر میباشد یا این که مژه‌تصنعی؟

ریمل. پوست پلک و حتی مژه‌های اکثری از اشخاص به چسب مژه‌تصنعی و مصنوعی آلرژی داراست و ممکن میباشد با به کار گیری از مژه‌تصنعی و مصنوعی مبتلا قرمزی لب پلک، خارش پلک و دیده یا این که حتی ریزش مژه‌ها شوند.

بهتر میباشد برای پرتر نشان دادن مژه‌های خویش به جای به کار گیری از مژه‌تصنعی، ریمل عادی دربردارنده خرده مژه را 2 یا این که 3 توشه از ریشه مژه‌ها به سمت نوک آن‌ها بکشید.

3 - آیا استعمال همیشگی و روزمره از مژه‌ تصنعی و مصنوعی مجاز میباشد؟

خیر، چسب‌های منحصر مژه‌های تصنعی و مصنوعی دربردارنده موادشیمیایی خاصی میباشند که میتوانند با‌گاز منجر تحریک ریشه مژه‌ها و ریختن آن ها شوند. در شرایطی‌که این چسب به خطا یا این که در اثر گرمای هوا به درون دیده نفوذ نماید، سبب ساز تحریک شدید، قرمزی، سوزش، خارش و التهاب دیده‌ها خواهدشد.

به همین ادله به کار گیری از مژه‌تصنعی را به مورد ها بسیار یگانه و آن هم برای کمپانی در مراسم یا این که جشن و پایکوبی‌های منحصربه‌فرد، محدود نمائید.

4 - آیا به کار گیری روزمره از ریمل، منجر کوتاه‌شدن تدریجی مژه‌ها میشود؟

آری، پوشاندن مداوم مژه‌ها با ریمل، جلوی رویش مطلوب آنان را میگیرد. ضمن اینکه مواد جانور در ریمل میتوانند سبب ساز کم آب و آسیب پذیر‌شدن مژه‌ها هم شوند.

در‌صورتی‌که عادت به به کار گیری روزمره از ریمل دارید و نمیخواهید سالم مژه‌هایتان به خطر بیفتد، مسلما قبلی از خواب مژه‌ها را با محلول‌های تمیز‌کننده دیده و مژه، بشویید و پاک نمایید و آنگاه از یک ترمیم‌کننده مطلوب مژه برای نگهداری سالم و شادابی آنان استعمال كنید.

صبح‌ها هم قبلی از به کارگیری از ریمل، مژه‌ها را با پاره ای روغن بادام یا این که روغن نارگیل سوای‌رایحه، چرب فرمایید.

5 - آیا گرم کردن فرمژه پیشین از به کار گیری از آن برای شرایط دادن بهتر به مژه‌ها فعالیت صدق میباشد؟

خیر، بعضی خانم‌ها نوار پلاستیکی یا این که نصیب بالایی فرمژه را با قرار دادن در معرض بخار آب یا این که باد داغ سشوار، یه خرده گرم می‌نمایند تا مژه‌هایشان هنگام به کارگیری از فرمژه بهتر وضعیت بگیرد، البته این فعالیت سبب ساز سوختن تدریجی پوست حاشیه‌های پلک و گیسو مژه‌ها میشود.

بنابراین، قابلیت و امکان ریزش مژه‌ها و پرورش کندتر آنان هم وجود خواهد داشت.

برای موقعیت دادن بهتر به مژه‌ها، به جای گرم کردن فرمژه، مژه‌های خویش را با حوله‌ای آغشته به آب‌گرم، یه خرده گرم و مرطوب و آن گاه از فرمژه به کارگیری نمایید تا سود دلخواه را به دست آورید.

6 - آیا استعمال از آبجوش یا این که چای کمرنگ برای رقیق‌کردن مواد ریمل فعالیت صحت میباشد؟

خیر، متاسفانه بعضا خانم‌ها بعد از مدتی که ریملشان کم آب یا این که مقداری چسبناک می شود، از آبجوش یا این که چای کمرنگ برای رقیق کردن آن به کار گیری مینمایند و نمی‌دانند که با این فعالیت، بستری مطلوب، گرم و مرطوب برای رویش گونه های قارچ‌ها و باکتری‌ها مهیا می نمایند.

چنین ریملی قادر است به آسانی مورد ابتلا به غم، آلرژی و عفونت‌های چشمی را مهیا نماید.

چنانچه بیش تر از سه ماه از خرید ریملتان قبلی و محتوای قوطی کم آب و چسبناک گردیده، آن را بدور بیندازید، البته در‌حالتی که کمتر از سه ماه از خرید ریمل می‌گذرد، می توانید در قوطی محتوی ریمل را سفت ببندید و آن را برای تعدادی ساعت درون آبجوش بیندازید تا مایع باطن آن مجدد قابل انعطاف و قابل‌مصرف شود.

7- آیا فرو بردن مداوم فرچه‌ریمل به باطن قوطی ریمل سبب ساز چسبیدن اضافه مایع ریمل به فرچه و پرتر‌شدن مژه‌ها می گردد؟

خیر، چه یک توشه فرچه را باطن قوطی فرو ببرید و چه چهار توشه، حجم مشخصی از ریمل به فرچه خواهد چسبید. این كار صرفا سبب ساز ورود هوا به قوطی ریمل و کم آب‌شدن سریع‌خیس آن می شود.

ضمن اینکه با این فعالیت قابلیت ورود آلودگی‌های محیطی به درون ریمل و کثیف‌شدن آن هم موجود است و احتمال ساخت آلرژی و غم‌های چشمی در اثر به کار گیری از چنین ریملی بدور از انتظار نخواهد بود.

8 - آیا سوزش و خارش دیده‌ها در اثر به کارگیری از ریمل، جزو شایع‌ترین عارضه ها به کار گیری از اسباب پیرایش میباشند؟

آری، اشکال اندوه‌های چشمی از گزاره سوزش، خارش، آسیب‌شدن قرنیه، ریختن مژه‌ها و حتی نابینایی، از شایع‌ترین دلایل به کار گیری از ریمل‌های نامناسب در سراسر دنیاست.

متخصصان پوست پیشنهاد می کنند به هیچ‌وجه اثاثیه آرایش و پیرایش چشمی مایع مانند ریمل و خط‌دیده را از دست‌فروشان یا این که سوای ‌وکیوم و تاییدیه وزارت بهداشت مملکت خودتان نخرید و از آزمایش‌کردن چنین اثاثیه آرایشی در دکان‌ها بپرهیزید و تا حد قابلیت و امکان آنها‌را از داروخانه‌ها تنظیم نمایید.

برچسب ها بهترين مارك ريمل ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
  آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 10
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 12
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 13
 • بازدید ماه : 27
 • بازدید سال : 178
 • بازدید کلی : 178
 • کدهای اختصاصی